Działamy w branży drzewnej od 1993 roku.

Nasz skład drewna suszona znajduje się w Niedrzwicy Dużej koło Lublina. 1300m2 powierzchni magazynowej umożliwia nam składowanie dużej ilości tarcicy.  Dostępna jest w ciągłej sprzedaży.

 

 Duża otwarta przestrzeń do sezonowania oraz własne komory suszarnicze, w połączeniu z doświadczeniem naszych specjalistów tworzą suszoną deskę gotową do obróbki stolarskiej. Dokładny i przemyślany proces produkcji gwarantuje, że Twój produkt stworzony z naszego materiału pozostanie trwały i stabilny.

 

 Nowoczesny tartak to również maszyny, takie jak korowarka i trak szerokotaśmowy. Dzięki okorowaniu twój warsztat pozostanie wolny od dodatkowych odpadów i pyłu. Dobrze naostrzona piła szerokotaśmowa zapewnia równą grubość deski oraz jej gładką powierzchnię.

 

Nasze główne produkty to suszona tarcica dębowa, sosnowa,  olchowa,  jesionowa, tarcica budowlana- tarcica iglasta lub liściasta.

Tarcica cena- cena tarcicy uzależniona jest od jakości materiału i grubości deski

Na zamówienie wykonujemy także deski o kwadratowym lub prostokątnym przekroju- kantówkę, na przykład kantówka dębowa, kantówka sosnowa, świerkowa.

Dostawy tarcicy suszonej- działamy w lubelskim, dostarczamy tarcicę do warszawy, otwocka, garwolina.

Skład tarcicy suszonej warszawa, garwolin


   

 magazyn: 508 128 083

 firma@teleyko.pl

dębowy surowiec do produkcji tarcicy dębowej
deska

Od początku naszej działalności kładziemy nacisk na dobór optymalnego surowca, jak i jego właściwą obróbkę, co znajduje swoje odzwierciedlenie w wysokiej jakości produktach finalnych.

 

Wysokie standardy jakościowe są przestrzegane na każdym etapie procesu produkcyjnego - począwszy od selekcji właściwego drewna jeszcze w lesie, poprzez jego wstępne składowanie, precyzyjne cięcie na nowoczesnych i zautomatyzowanych maszynach, właściwe i długotrwałe sezonowanie pociętej tarcicy, suszenie w komorach- po odpowiednie składowanie wyrobów gotowych. 

 

Teleyko-producent tarcicy dębowej

STRONA GŁÓWNA

KONTAKT

NASZE PRODUKTY

PROMOCJE

  1. pl
  2. en
Teleyko logo

SKŁAD TARCICY SUSZONEJ

DREWNO SUROWIEC DRZEWNY MATERIAŁ TARCICA drewno, produkcja sprzedaż tarcicy

Tarcica Suszona, Drewno Konstrukcyjne, Deski.

 

Firma Teleyko, Niedrzwica Duża ,ul. Bełżycka 87,

 

 telefon magazyn: 508 128 083

  

Działamy w branży drzewnej od 1993 roku.

Skład drewna i tarcicy suszonej Teleyko znajduje się w Niedrzwicy Dużej koło Lublina.

1300m2 powierzchni magazynowej umożliwia nam składowanie dużej ilości tarcicy suszonej dostępnej w ciągłej sprzedaży.

 

 Duża otwarta przestrzeń do sezonowania oraz własne komory suszarnicze, w połączeniu z doświadczeniem naszych specjalistów tworzą suszoną tarcicę gotową do obróbki stolarskiej. Dokładny i przemyślany proces produkcji gwarantuje, że Twój produkt stworzony z naszego materiału pozostanie trwały i stabilny.

 

 Nowoczesny tartak to również maszyny, takie jak korowarka i trak taśmowy. Dzięki okorowaniu twój warsztat pozostanie wolny od dodatkowych odpadów i pyłu. Dobrze naostrzona piła taśmowa zapewnia równą grubość deski oraz jej gładką powierzchnię.

 

   

 magazyn i sprzedaż: 508 128 083

 firma@teleyko.pl

 

magazyn drewna: tarcica, deski, różne gatunki i wymiary

Nasze produkty:
Tarcica suszona 

Tarcica spędza w suszarni kilka tygodni- długi i łagodny proces gwarantuje stabilność

Gotowa tarcica suszona czeka na zakup w suchym magazynie.

Trak taśmowy do tarcicy z automatycznymi systemami zapewnia 

precyzję cięcia.

Tarcica przed suszeniem sezonowana jest w zadaszonych wiatach

  Od początku naszej działalności kładziemy nacisk na dobór optymalnego surowca, jak i jego właściwą obróbkę, co znajduje swoje odzwierciedlenie w wysokiej jakości produktach finalnych. Wysokie standardy jakościowe są przestrzegane na każdym etapie procesu produkcyjnego - począwszy od selekcji właściwego drewna jeszcze w lesie, poprzez jego wstępne składowanie, precyzyjne cięcie na nowoczesnych i zautomatyzowanych maszynach, właściwe i długotrwałe sezonowanie pociętej tarcicy, suszenie w komorach- po odpowiednie składowanie wyrobów gotowych.

TARCICA SUSZONA- PRODUKCJA

WIĘCEJ